Більше ніж 61 тисяча українських вчителів отримали новітню комп'ютерну техніку

Оновлено: 31 січ.

Згідно плану 60 тисяч ноутбуків мали знайти своїх власників в 24 областях та місті Київ коштом субвенції та разом із фінансуванням місцевих бюджетів в рамках національного проекту «Ноутбук кожному вчителю» від Мінцифри та МОН України. Загальна сума яка була виділена на проект складає більше ніж 1,1 млрд гривень.

Про це звітує Міністерство та Комітет цифрової трансформації України.

Цей проєкт — чудовий приклад того, що цифровізація зменшує витрати та зупиняє корупційні схеми. Це допомогло нам зробити більше для вчителів та дітей. Коли в один і той самий рік у сільських школах вперше з’явився швидкісний інтернет, ноутбуки для вчителів, онлайн-курси для дітей і доступ до цифрових навичок у викладачів. Але на цьому не зупиняємося. Наша мета — максимально цифровізувати сферу освіти в Україні. Електронні журнали та щоденники, онлайн-конференції, презентації на уроках — це майбутнє.

розповів Віцепрем'єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.


Дякуючи прозорим процесам які відбувалися та економії фінансування, вийшло обійти план та забезпечити відмінною технікою аж 61 628 вчителів. Разом із цим були реалізовані плани з заощадження більше як 100 млн, з котрих 73 млн гривень Уряд уже направив на потреби освіти. Решту планують повернути у бюджет.


Дякую колегам за спільну та віддану роботу. А насамперед — за отриманий результат. Ми продовжуємо роботу в цьому напрямку, адже наша мета — щоб кожен український учитель мав належні умови роботи та можливості для саморозвитку.

наголосив Міністр освіти і науки України, Сергій Шкарлет.


Можливість переглянути, як ОДА та місто Київ розпоряджалися коштами, яку кількість техніки придбали та яка була вартість, існує за допомогою дашборду.


 

Фото: Міністерство та Комітет цифрової трансформації України, відредаговане за допомогою: Canva

48 переглядів0 коментарів