Привітальні GIF-ки до Великодня

Щороку всі ми святкуємо найголовніше християнське свято — Великдень і Воскресіння Хрестове. Сьогодні, в цей надзвичайно складний час для України та кожного з нас, воно має особливе значення. Щиро бажаю, щоб з приходом такого великого свята добро остаточно перемогло зло, світло темряву, а Україна ворогів. Тоді настане квітуче майбутнє для наших дітей.

У цей великий день, хочу висловити свої привітальні слова. У це світле і чисте свято бажаю в Ваш будинок добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою - мирне і ясне небо, а поруч - надійні і вірні друзі. Бажаю, щоб Великдень приніс вам теплоту і радість в серці. Нехай Господь дарує Вам свою любов і міцну віру в душі. Христос Воскрес!


Також, представляю Вашій увазі анімовані зображення (GIF) на тему Великодня. Можете використовувати їх для вітань своїх рідних, близьких, друзів та знайомих. Всі зображення доступні для завантаження.

 
  • Анімовані зображення (GIF) створені за допомогою онлайн-сервісу: Canva

  • Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.

263 перегляди0 коментарів