Поширення досвіду проходження сертифікації педагогічних працівників серед колег

22 лютого 2022 року, був проведений круглий стіл для колег щодо проходження сертифікації педагогічних працівників. Метою було поділитися досвідом проходження сертифікації, відповісти на найбільш актуальні запитання від колег, освітян щодо цього. Також однією з цілей проведення такого заходу була презентація власного освітнього блогу - bogdana.com.ua

Обговорили основні моменти на які потрібно звернути увагу та зробили акцент на випробування з якими зустрічається учитель на кожному з етапів.


Розмову почали з визначення поняття сертифікації педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи. Також відзначили нормативно-правову базу, яка регулює проведення сертифікації педагогічних працівників.


У круглому столі взяли участь колеги, освітяни та зацікавлені працівники Микуличинського ліцею Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Як вже зазначалося вище, ціль яка ставилася перед даним заходом, це поділитися досвідом проходження сертифікації та популяризувати його серед колег. Можу зазначити, що ціль досягнута в повній мірі. Дякую всім хто був присутній та виявив зацікавленість взяти участь в круглому столі.


Зазначу також, що я однозначно рекомендую тим хто ще не проходив сертифікацію, брати участь та проходити її. Це дуже корисний досвід, який піднімаю учителя на один рівень вище в професійному зростанні та несе за собою багато приємних бонусів. Час не стоїть на місті, постійно з'являються нові методики, практики та компетентності. Величезний вплив на освітню сферу зараз має розвиток інформаційних технологій і потрібно за цим встигати, щоб бути на достойному рівні, особливо нам, освітянам.

 
  • Відео змонтоване за допомогою онлайн-сервісу: Canva

  • Зараз непростий час для нас та країни. Якщо ви маєте бажання допомогти Збройним Силам України, то відвідайте сайт фонду «Повернись Живим». Зараз кожна гривня має значення.

207 переглядів0 коментарів