Дуже важлива петиція, щодо закриття неба над Україною силами НАТО

Оновлено: 25 бер.

Люди зі всього світу просять НАТО закрити повітряний простір над Україною від російських ракет та авіації.

У зв'язку з тим, що 24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала повномаштабну війну проти України, існує термінова необхідність в закритті повітряного простору над Україною силами НАТО.


На сьогоднішній день ворог (РФ) порушує всі норми міжнародного гуманітарного права та всі правила ведення війни. Зафіксовані обстріли та вбивства мирних людей та дітей України — це воєнний злочин!


З промови президента України Володимира Зеленського 28.02.2022: «Російські сили сьогодні, жорстоко обстріляли Харків з реактивної артилерії — це однозначно воєнний злочин. Мирне місто, мирні житлові райони, жодного військового об'єкту. Десятки записів очевидців доводять, що це не окремий помилковий залп, а свідоме знищення людей, росіяни знали куди стріляють. За цей злочин, точно буде трибунал, міжнародний. Це порушення усіх конвенцій. Ніхто у світі не пробачить вам вбивство мирних українських людей. Тут Україна, тут Європа, тут 2022 рік.»


Також президент зазначив: «Я вважаю, що треба розглядати повне закриття неба для російських ракет, літаків, гвинтокрилів. За п'ять днів вторгнення по Україні нанесли вже 56 ракетних ударів, було випущено 113 крилатих ракет.»


Також у петиції є прохання щодо введення миротворчих військ НАТО в Україну, надання військової допомоги Києву та підтримки українського народу, як це було зроблено в Ізраїлі.


 

Зображення створене за допомогою онлайн-сервісу: Canva

376 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі