МОН пропонує до громадського обговорення проєкт незалежного тестування учителів початкових класів

Оновлено: 25 бер.

Міністерство освіти і науки України пропонує залишати свої думки, зауваження та пропозиції, щодо проєкту «Програми незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти».

МОН пропонує до громадського обговорення проект незалежного тестування учителів початкових класів

Таке повідомлення, з'явилося на сайті МОН України 01 лютого 2022 року. Міністерство пропонує вивчити матеріали проєкту та залишити свої думки, пропозиції та зауваження щодо нього.


Також нам повідомляють, для яких соціальних груп населення та зацікавлених сторін призначається та на кого поширюється, це громадське обговорення. Тобто, хто може брати в ньому участь. Це учителі початкових класів закладів загальної середньої освіти.


Рекомендується залишати свої рецензії на тему, можливих наслідків запровадження «Програми незалежного тестування фахових знань та вмінь учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти», для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: оцінювання фахових знань та когнітивних умінь як складників професійних компетентностей учителів початкових класів закладів загальної середньої освіти, визначених професійним стандартом за професіями:

  • «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти»

  • «Вчитель закладу загальної середньої освіти»

  • «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)»

Затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 23.12.2020 року № 2736.


Зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту Програми приймаються у довільній формі до 15 лютого 2022 року на електронну адресу: alevtyna.lototska@mon.gov.ua


Контактна особа для надання консультацій: Алевтина Лотоцька, тел. (044) - 4814767


Результати обговорення будуть розміщені на офіційному вебсайті Міністерства освіти і науки України в період з 16 по 23 лютого 2022 року.


Матеріали проєкту, дивіться тут.

 

Фото створене за допомогою сервісу: Canva

734 перегляди0 коментарів