Уроки доброчесності для 3-4 класів: про що і навіщо?

Оновлено: 31 січ.

Який світ ми хочемо бачити навколо себе? В якому існує повага, де всі перед законом рівні, а відповідальність - є складовою поведінки кожного. Доброчесний світ, в якому не існуватиме думок, про несправедливість, корупцію та хабарі.

Уроки доброчесності для 3-4 класів: про що і навіщо?

Такий світ, ми можемо створити, навчаючи дітей доброчесності ще у школі. Переймаючи цінності від учителів, вони виростуть у дорослих, які будуть керуватися етичними нормами та принципами, законами та правилами, матимуть нульову толерантність до корупції.


Вивчення елементів суспільної доброчесності в школах, крок до доброчесного суспільства - світу, в якому ми хочемо жити.


ГО «Смарт Освіта», разом із методистами, вчителями, психологами та експертами, створили курс для учнів 3-4 класів - «Уроки доброчесності». Це методичні рекомендації та готові уроки, які містять систему практичних вправ і завдань, що формують бажану поведінку учнів.


В курсі є помічник вчителя, персонаж «Інт'ОК». Разом із ним, діти дізнаються про дотримання правил та норм, взаємодію у команді, емоції та потреби інших людей. І, що головне - тренуватимуться приймати доброчесні рішення у щоденних ситуаціях.


Навчати доброчесності, дуже легко! Переконайтеся у цьому самі!


Курс «Уроки доброчесності», створений у партнерстві з «Дитячим Фондом Німеччини (Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland)» та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).


Всі матеріали відповідають Державному стандарту початкової освіти і типовій програмі Нової української школи.


Матеріали курсу «Уроки доброчесності»


 

Фото: Canva

548 переглядів0 коментарів