B. Shenderovska.jpg

Вітаю! Дуже рада, що ти тут.

Мене звати Шендеровська Богдана Василівна. Я є вчителем початкових класів в Микуличинському Ліцеї Яремчанської міської ради. З 1987 по 1991 роки навчалася в Івано-Франківському педагогічному інституті імені Василя Стефаника (нині Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника) на факультеті "педагогіки та методики початкових класів" за спеціальністю - вчитель початкових класів. Успішно здобула вищу освіту у цьому напрямку.

На сьогоднішній день мій робочий стаж за професією складає 30 років. Також я являюся працівником з кваліфікаційною категорією "спеціаліст вищої категорії".

Міцним фундаментом моєї професійної діяльності на протязі усіх років роботи завжди є гасло: "Педагог - наставник, і актор, і друг." Саме завдяки йому мені на практиці вдається розробляти та реалізовувати індивідуальні підходи до навчання учнів. Воно завжди нагадує мені про ту велику відповідальність яку вчитель гордо несе на свої плечах.

Ми з Вами живемо у вік інформаційних технологій та науково-технічного прогресу. Зараз людство знаходиться на високому щаблі свого розвитку. Наші діти та і ми самі проводимо велику кількість свого часу в таких речах як "Соціальні мережі" та загалом у всесвітній павутині під назвою "Internet" і вже не уявляємо свого життя без цього.

Людина у наш час знаходиться в "інформаційному штормі" і дуже часто буває так, що в таких умовах значно ускладнюється пошук себе у цьому світі, вибір напрямку свого розвитку та розуміння свого покликання. Хоча б здавалося - можливостей набагато більше, адже ми маємо доступ до нескінченного джерела знань.

 

За таких обставин, кардинально змінюється роль вчителя. Вже не достатньо буде просто дати дитині знання яка тільки починає свій шлях у цьому світі. Завдання вчителя сьогодні, це - сформувати відповідні навички та вміння які допоможуть на її життєвому шляху вирішувати конкретні завдання з якими вона буде зустрічатися. Дадуть їй можливість приймати правильні рішення в конкретних ситуаціях та вирішувати ті чи інші проблеми ефективно.

Цей блог - це  ще один крок який наблизить вчителя до вирішення його завдання на сьогоднішній день. Він буде корисним як моїм колегам, тобто вчителям так і учням та їх батькам. Оскільки для вирішення завдань які ставить перед нами сучасний світ не достатньо буде роботи та зусиль лише одного чи декількох учасників освітнього процесу. Потрібна синергія всіх хто відіграє будь яку роль у цьому "механізмі" під назвою - освітній процес.